One thought on “Witamy w Budocentrum

 1. Pracujemy z najlepszymi!
  Od początku istnienia naszej firmy najwyższą wagę przywiązujemy do jakości. Jakości usług i produktów, które w zamierzony i pożądany sposób spełniają Wasze i nasze oczekiwania. Dlatego właśnie, nasza współpraca skoncentrowana jest na sprawdzonych producentach i towarach. Dogłębnie przekonani o tym, że jakość zawsze się obroni z kursu tego nie schodzimy. Nasze doświadczenie rynkowe, połączone z Waszym zaufaniem dowodzą, że kierunek, który obraliśmy jest słuszny.
  Skupmy się na faktach. Budocentrum Ostróda, jako firma działająca na lokalnym rynku, podlega surowej ocenie odbiorców, klientów indywidualnych, oraz instytucji państwa, które w majestacie prawa dokonują regularnych kontroli. Zawsze jesteśmy na nie otwarci. Wynikami jednej z nich chcieliśmy się z Wami podzielić. W marcu bieżącego roku w siedzibie naszej firmy odbyła się kontrola Wojewódzkiego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego z Olsztyna, Państwowej Inspekcji Pracy, oraz Państwowej Inspekcji Handlowej. Każda kontrola dotyczyła innych zagadnień, lecz całość konkluzji wynikających z nich, była dla naszej firmy bardzo pozytywna, i tak:
  Inspektor Nadzoru Budowlanego, wyrywkowo zabezpieczył dwie próbki (jedna z nich na załączonym zdjęciu) siatki z włókna szklanego. Po dwóch miesiącach do naszej firmy wpłynęło pismo z wynikami badania laboratoryjnego. Badania próbek wykonane zostały przez akredytowane laboratorium Instytutu Techniki Budowlanej w Warszawie. Z otrzymanego sprawozdania z badań wynika, że badane próbki wyrobu spełniają deklarowane przez producenta właściwości w zakresie objętym badaniem. Pisząc prościej, nasz dostawca, a tym samym produkt, który Państwu sprzedajemy, jest rzetelny, sprawdzony i w uczciwy sposób oznakowany.
  Podaliśmy tylko jeden z przykładów kontroli, które przeprowadzane są w naszej firmie. Wynik kontroli nas nie zaskoczył, bowiem od lat starannie dobieramy firmy i produkty z którymi później docieramy do Was.
  Jakość i uczciwość ponad wszystko! Wasz sprawdzony dostawca.
  Budocentrum Ostróda

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *